O Firmie

Home  /  O Firmie
11249450_906866979358855_1783532493_o

Witamy w Dentiumlab

Naszą ambicją jest, aby firma Dentiumlab, utożsamiana była z gwarancją najwyższej jakości.

 

Aby to osiągnąć, przede wszystkim muszą przekonać się o tym nasi klienci, dlatego do każdego powierzonego nam zlecenia, podchodzimy z takim samym zaangażowaniem.

 

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, co gwarantuje trwałość wykonywanych przez nas protez.

 

Korzystamy z najlepszych materiałów m.in. Acronu, Biocetalu i Vitaplexu, przewyższających wymogi normy EN ISO 1567:2000.

 

 

 

Każda praca wykonana z tych materiałów, opatrzona jest certyfikatem jakości, gwarantującym bezpieczeństwo zdrowia pacjenta.

Dentiumlab jest pracownią protetyczną otwartą na współpracę i klientów, stale poszerzającą zakres swoich usług.

Wykonujemy uzupełnienia ruchome

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą świadczonych usług

ZOBACZ OFERTĘ

Historia Firmy

TARGI 2015

W 1989r. powstała w Legionowie pracownia techniki dentystycznej „Express naprawa protez”, prowadzona przez moją mamę – Hannę Komarnicką. Przez 26 lat, zdobyła ona ogromną wiedzę, z zakresu wykonywania protez dentystycznych.

 

W 2012r. postanowiłam pójść w jej ślady, posiąść zdobytą przez nią wiedzę i tym samym rozpocząć rodzinną tradycję. We wrześniu 2012 r. rozpoczęłam naukę w najlepszej szkole techniki dentystycznej – Medycznej Szkole Policealnej nr 3, przy ul. Hożej w Warszawie.

 

Z chwilą rozpoczęcia nauki, technika dentystyczna stała się moją pasją.

Wiedza teoretyczna i praktyczna zdobyta w szkole oraz podczas wielu godzin praktyk w pracowniach, pozwoliła mi sprawniej chłonąć ponad ćwierć wieku doświadczenia, które przekazywała mi mama.

 

Po zdobyciu dyplomu Technika dentystycznego, postanowiłam przejąć rodzinną firmę.

Pracownia protetyczna „Express naprawa protez” zyskała nową nazwę i nową lokalizację.

 

Łącząc doświadczenie praktyczne mamy i zdobytą przeze mnie wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii, wykorzystywanych w protetyce, otworzyłam pracownię protetyczną Dentiumlab.

 

 

podpis